O firmie

Kim jesteśmy?

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Softel Sp.z o.o. powstało w lutym 1991 roku. Od początku działalności obsługiwaliśmy wymagających klientów, w szczególności banki spółdzielcze. W swoim dorobku mamy tytuły „Przedsiębiorstwo FAIR PLAY” za 1999, 2001 oraz 2002 rok. W 1993 roku uzyskaliśmy autoryzację firmy Novell, a w 1994 roku Microsoft nadał nam certyfikat Autorized OEM Partner. Jako druga firma z Rzeszowa uzyskaliśmy certyfikat Intel IPI Partner. Było to w 1994 roku. Przez wiele lat byliśmy notowani na liście Teleinfo 500. Upłynęło wiele czasu, a Softel Sp. z o.o. ciągle jest, wiele potrafi, nie boi się nowości, ciągle się uczy i stawia na najwyższą jakość. Od 1992 roku montowaliśmy komputery i serwery, które sprzedawaliśmy pod własnym logo. Dzisiaj są inne czasy, więc tego już nie robimy, ale szczególną dumą napawa nas fakt, że często dopiero po 8, a nawet 10 latach komputery, a szczególnie serwery Made in Softel były zastępowane nowymi i to nie dlatego, że przestawały być sprawne technicznie, a dlatego, że stawały się przestarzałe. Rekordzista pracował 8 lat bez wyłączania.
Softel od kilku lat –  z sukcesem –  rozwija serwis układów zasilania bezprzerwowego  i zasilaczy UPS, a także zajmuje się naprawami profesjonalnej elektroniki na poziomie wymiany pojedynczych elementów elektronicznych – np. ruterów Vanguard, telefonów Matra, telefonów VoIP CISCO, przełączników Ethernet, KVM-  ów itd.

Zdobyliśmy w przeszłości autoryzacje wielu firm (np.) : Toshiba, Corel, Hewlett Packard, APC, Intel, 3M, Western Digital, IBM

Wyróżnienia

Nasi partnerzy